Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Ne Evet Ne Hayır

    General Asım Gündüz Cad. No: 35/32 Pk.34710 Kadıköy/İstanbul 3 Nisan 2023 Pazartesi
    55 dakika
    • Komedi
    • Trajedi

    Ne Evet Ne Hayır 

    Yaş Sınırı: 12+
    Süre: 55 dk.

    Oğuz Atay’ın derinlikli ve eğlenceli (hem derinlikli hem eğlenceli nasıl oluyor anlamış değiliz) diliyle yazılan, farklı toplumsal sınıflardan gelen M.C ve F.G’nin aynı çıkmazlarda dolaşan öyküsü (‘çıkmazlarda dolaşan’ deyimi size de biraz ağdalı gelmiyor mu) “Ne Evet Ne Hayır” tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşuyor.     

    Yazan: Oğuz Atay
    Yöneten: Özge Erdem
    Oynayanlar: Sinan Arslan Özer Arslan
    Sahne ve Kostüm Tasarımı: Sıla Karakaya
    Oyun/Ekip Fotoğrafları: Murat Dürüm
    Afiş/Logo Tasarımı: Saydan Çelik
    Asistanlar: Berkay Aydemir, Beraat Karaman
    El İlanı Tasarımı: Gökhan Kutluözoğlu
    Yapım: Ha-Ha Tiyatro

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Boa Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ne Evet Ne Hayır Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluNe Evet Ne Hayır İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresKadıköy Boa Sahne
    Organizasyon BOA Sahne
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla