Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Nerdeyim

    Nerdeyim

    90 dakika
    • Trajikomedi

    Nerdeyim

    Yaş Sınırı: 15+

    "Nerdeyim ki? Hepimiz nerdeyiz ki? Nerelerini?.."

    Kapısı penceresi olmayan bembeyaz bir odanın içerisinde hafızasını kaybetmiş biri uyanır. Etrafında dış dünya ile bağlantı için sadece bir telefon vardır ve nerede olduğunu anlamaya çalışarak ordan çıkmak için bir çok komik yol dener. Korkak ve ürkek arkadaşımız "Nerdeyim" sorusuyla sürüklendiği bu yolda kendini, gerçekliği aramaya başlar ve odanın sahibi olur.
     
     

    Yazan: Mehmet Akif GÜZEL

    Yöneten: Mehmet Akif GÜZEL

    Canlandıran: Mehmet Akif GÜZEL

    Kurgulayan: Mehmet Akif GÜZEL

    Ses Efekt: Mehmet Akif GÜZEL

    Dekor: Mehmet Akif GÜZEL

    Kostüm: Mehmet Akif GÜZEL

    Yapımcı: Mehmet Akif GÜZEL

    Afiş Tasarım: Mehmet Akif GÜZEL

    Organizasyon: Sıla ÇİÇEK

    Reji Amiri: Sıla ÇİÇEK

    Mixer Amiri: Sıla ÇİÇEK

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu