Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Neye Niyet Kime Kısmet

    100 dakika
    • Yetişkin Oyunu

    Neye Niyet Kime Kısmet

    Süre : 90 dk.

    Yaş Sınırı : 13+

    Bir Patron ve eşi aynı zamanda birde Patronun metresi, Patron metresi ile evdeyken bir anda eşi gelir, Fakat eşi göz ameliyatından yeni çıkmıştır ve kördür. Bu sıra patronumuz Murat bey metresini eşine evin hizmetçisi olarak tanıtır ve işte o sırada olaylar başlar. Bir yandan metres aslı’nın abisi namı değer deli ejder, aslının peşine düşmüş ve Patron Murat’ın evinin kapısının önündedir. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Herkes kısmetinin peşinde ama gelip görün ki aslında bir entrikanın ortasındalar. Olayların açığa kavuşması bir hayli zor. Bakalım hikayenin sonunda yanacak kişi kim olacak?

    Şoför Nurisi ile, Dedikoducu Sekreter Vildanıyla, Evin direği Babası Yavuzuyla, polisiyle işte karşınızda NEYE NİYET KİME KISMET.

    Oyunumuz %100 Gülme garantisi ile seyircisiyle buluşuyor.

    Yönetmen : İCLAL NİHAL ÇETİN

    Genel Sanat Yönetmeni : EFEKAN ŞENTÜRK

    Teknik Yönetmen : BİLLUR ÇETİN – EMRE ÇETİN

    Sahne Amiri : GÜLSEN TOSUN

    Afiş Tasarım : EFKA MEDYA

    OYUNCULAR

    MİRAÇ DÖNER

    CEM ÇAKIR

    İCLAL NİHAL ÇETİN

    AHMET TOPSÖĞÜT

    İLAYDA KUMSAL ÇAKIR

    BÜŞRA ŞENEL

    TURGAY GÜRCÜ

    EFEKAN ŞENTÜRK

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü