Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor

    Neyzen

    “Neyzen deli mi veli mi?”
    Ne şeriat, ne tarikat, ne hakikat, ne türe
    Süremez hükmünü bunlar yaşadıkça bu küre
    Cahilin korku dolu defterini Tanrı düre
    Ma’rifet mehkemesinde verilen hükme göre,
    Cennet iflas eder, efsane’i Adem de geçer.
    İşte bu dizelerin sahibi Neyzen Tevfik in hayatının konu edildiği “Neyzen deli mi veli mi? Adlı oyunu Hüseyin Poyraz aular süren bir çalışmanın ardından siz sanat severler için derleyip hazırlamıştır.

    İki perdelik tek kişilik oyungörsel ve ses efektleriyle güçlendirilmiş olup, dekor ve kostümleri de sanatçının tiriz bir çalışmasının ürünü olarak sunulmaktadır.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Nazım Hikmet Kültür Merkezi/Yıldız Kenter Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü