Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Nihayet Bitti'

    Nihayet Bitti'

    Odunluk Mah, Akpınar Cd. No:8, 16110 Nilüfer/Bursa 3 Haziran 2023 Cumartesi
    • Tiyatro

    Nihayet  Bitti

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    14+
    Etkinlik Süresi: 65 Dk. - Tek perde

    1.2.. 3... 4.... 5..... Bine kadar sayacağım ve beynimi uçuracağım!!!Bir adam sahneye gelip bunları söyler. Sonra hep birlikte saymaya başlarız... Sayarken gülerek, gülerken...Ağlayarak; Bir "yalancı" yı bir "baba" yı bir "fırıldak gazeteciyi" bir "hasta" yı bir "çocuğu" bir "sosyopat" ı "uyumsuz" u "aykırı"yı "ötekini" "o'nun“ ağzından hikayelerini... Belki de Kendi Hikayenizi!... Elini ısıtan her dokunuş bir suç… Çünkü seni terk ediyor. Seni çeken her bakış... Aslında başkasını arıyor. Ve seni davet eden gülüş, Bir hapishane hücresi... Ve sen orada "UNUTULDUN!"  

    Yazan: Peter Turrını

    Yöneten: Emre Kınay & Başak Akan

    Çeviren: Ayşegül Hardern

    Işık Tasarım : Erkan Kalkan

    Afiş Tasarım: Başak Gümülcinelioğlu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

    *BAM Yapım'a ait olan etkinliklerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Nihayet Bitti' Biletleri ve Fiyatları

    BursaNihayet Bitti' Bursa Biletleri

    AdresBAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    BAM Yapım
    Organizasyon BAM Yapım
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla