-

Notre Dame'ın Kamburu Müzikali

İstanbul - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi 7 ve salon daha 13 Şubat Pazar - 17 Mart 2022 Perşembe
  • Tiyatro

Notre Dame'ın Kamburu Müzikali

Çirkin ve kambur Kilise zangocu Quasimodo ile Fransa’nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo’nun ve Kral'a bağlı komutan Phoebus'un semtte yaşayan Çingene Kızı Esmeralda’ya olan aşklarını,Zangoç ile Papaz’ın ruhlarında oluşan ikilemleri ve tepkileri romantik yaklaşımla ele alan danslarıyla göz dolduran Türkçe müzikal… Quasimodo; çirkinliğiyle alay eden ondan korkan halkın içine karışmayan,insanların söylediklerini alay veya lanet saymayan, insanlara duyduğu kini her gün büyüyen biridir.Bir gün Esmeralda ile tanışır ve ona aşık olur. 

Oyuncular 

Vural Bingöl

Kamala Mustafayeva

Andrea Primavera

Erhan Yaman

Ayça Azize Ergün

Seymur İlham

Hayri Diken

Burak Kılıç

Alaattin Bahar

Nilüfer Ömürlü

Merdis Uçkan

Ezgi Eneç

Gürkan Ülütürk 

OYUN KUNYESI

 Oyun Dili: Türkçe Yazan : Victor Hugo

Yönetmen: Vural Bingöl

Uyarlama: Vural Bingöl , Erhan Yaman

Supervisor: Arzu Kurnaz

Kostum: Andrea Primavera

Dekor: Kamil Vatansever ,Baybars Daştan 

Ses & Işık: Ömer İzgin 
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
Bolu - Bolu Necip Fazıl Kültür Merkezi Salonu
Düzce - Düzce K.M. Celil Yağız Sahnesi
Kırşehir - Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Merkezi
Niğde - Niğde İl Kültür Merkezi
Kayseri - Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi
Ankara - Meb Şura Salonu

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü