Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    O Sen Olsan

    1713 sokak no:38 (tiyatro sokağı), Karşıyaka/İzmir 16 Şubat 2023 Perşembe
    85 dakika
    • Komedi

    O Sen Olsan

    Yaş Sınırı: 13 yaş ve üzeri için uygundur.

    Süre : 2 perde - 85 dakika

    Aşkın ve sevginin başka boyutlarda yaşandığı, "ilişki" kavramının tartışıldığı, çarpıcı bir başkaldırı... Her biri farklı birer zamana ait 5 kişi ve traji-komik yaşam çırpınışları..

    Kendilerini büyük bir araştırmanın tam ortasında bulan kahramanlarımız, aşkın arka planında bilimin çaresizliğini gözler önüne seriyor. Aşıklar, yanlış anlaşılmalar, gizli buluşmalar, esrarlı kayboluşlar, sır dolu suskunluklar, sevdanın kederiyle yüklü genç omuzlar, soylu bey/hanım zadeler arasında cereyan eden fırtınalı bir eğlence! Mekana, zamana, topluma ama belki de en çok kendinize bakışınızı değiştireceksiniz..

    Yazan Yöneten
    Bülent Aydoslu

    Oyuncular

    Buse Sevindik
    Onur Çimen
    Umut Şeddadi
    Berk Aygül
    Damra Dinçer
    Bülent Aydoslu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Boyoz Akademi Sanat Merkezi -Büyük Salon (Salon 2)

    -Oyun başlama saatinden sonra salona izleyici alınmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    O Sen Olsan Biletleri ve Fiyatları

    İzmirO Sen Olsan İzmir Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü