Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Ödüllü Sanatçı Masa Tenisi Oynuyor - Ankara Tiyatro Festivali

    Ödüllü Sanatçı Masa Tenisi Oynuyor - Ankara Tiyatro Festivali

    30 dakika
    • Live Performance

    Ödüllü Sanatçı Masa Tenisi Oynuyor - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Burçak Konukman

    Oyunun Türü: Performans/ Yerleştirme

    Perde: Tek Perde- 30 Dakika

    Çalışmalarını Almanyada sürdüren performans sanatçısı Burçak Konukman 2022 yılında 3. Giennale Bienalinden en iyi sanatçı ödülünü (Giennale Kunstpreis) almaya hak kazandı. Gienalle ödüllü sanatçı masa tenisi oynuyor performansı ile Konukman, post-pandemi, yarışma, kendini sevmek ve kendine bakmak temalarını ele alıyor. Oyunun kurallarını kendi koyan bir yarışmacı asla kaybetmeyeceği bu oyunu oynamayı sürdürerken kendi kendine nasıl kaliteli ve eğlenceli bir vakit geçirebileceğininin yöntemlerini arar. Uzun süren karantina günlerinin ardından freş ve sağlıklı kalabilmek için Konukman kendine özel bir masa tenisi edisyonu hazırlıyor. İzleyiciler bu performansa çılgınca davetlidir ancak dokunmak yasaktır. “güzel kokarım, tadım güzeldir” diyor Konukman performansında.

    Sanat Yönetmeni: Uğur Karagül
    Yazan Yöneten Oynayan: Burçak Konukman
    Proje Asistanı: Efsun Şentürk
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu