Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Öf ile Pöf.

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Öf ile Pöf.

    Yaş Sınırı : 3+

    Öf ile Pöf iki palyaçodur ve sirke gösteri yapmak için yola koyulmuşlardır. Treni kaçırmaları üzerine usta palyaço Pöf prova almak ister ve yardımcısı Öf’e hazırlık yapmasını söyler. Sirk yolunda aralarında geçen olayların konu alındığı oyunda arkadaşlığın ve nezaketin incelikleri anlatılırken kuklalarında devreye girmesiyle neşeli anlara tanık oluyoruz.

    Yapım: Tiyatro İzmir
    Yazan&Yöneten: Oğulcan Dinç
    Oyuncular: Selin İleri , Oğulcan Dinç
    Teknik: İzzet Yaran
    Dekor: Oğulcan Dinç
    Afiş Tasarım: Ayşenur Top

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü