Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Olay Rusya'da Geçiyor

    Osmanağa Mahallesi, Halitağa Caddesi Şadırvan Pasajı No:28, 34714 Kadıköy/İstanbul 01 Nisan Cumartesi - 27 Mayıs 2023 Cumartesi
    60 dakika
    • Tiyatro

    Anton Çehov’un Yazmadığı Oyunlar

    DOĞAÇLAMA

    Yaş Sınırı: 15+
    Süre: 1 perde - 60 dk.

    Çehov tiyatrosu, basit ve gündelik dış aksiyonlarla olabildiğine derin yazılmış karakterlerin iç aksiyonlarına ulaşmak ve ‘an’ ları seyirciyle birlikte her oyunda yeniden var etmek için gerekli olan bütün verili bilgileri barındırır. Bu oyunun oyuncularının ellerinde yalnızca Rus edebiyatının büyük yazarlarından Anton Çehov'un oyunlarında kullandığı dil, atmosfer ve 1900'ler Rusyası var. Şimdi Anton Cehov'un yazmadığı o oyunu yaratmanın zamanı.

    Bugünümüz harika, her şey mükemmel, hikâye bitti. Zaten bu topraklarda hayat hiçbir zaman o kadar da kötü olmamıştı, çok süper bir topraklarda yaşıyoruz. Dolayısıyla anlatacak hikâye de bulamıyoruz, bulsak içimize atıyoruz, o kadar hisliyiz.Bunun için biz de yönümüzü Ondokuzuncu Yüzyıl Rusyasına döndük. Anton Çehov’un yuvarlak gözlüklerinin arkasından Çarlık Rusya’ya bakmak için sahneye çıkıyoruz. Her oyun farklı, hiçbir oyunun bizimle alakası yok. İnsanlar Rusya’da yüz küsur yıl önce neler çekiyormuş görmek isteyen gelsin de ibret alsın. Müzikli, acıklı, güldürülü doğaçlama…

    Oynayanlar:

    Evren Duyal 
    Koray Tarhan 
    Mahmut Fikirsindi 
    Evren Gülseven 
    Zeynep Özyurt Tarhan 
    Julide Güven 
    Burak Tamdoğan
    Cengiz Eşiyok 
    Deniz Çeküç 
    (Oyuncu kadrosu her oyunda değişkenlik göstermektedir.)

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - İstanbulimpro Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Olay Rusya'da Geçiyor Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluOlay Rusya'da Geçiyor İstanbul Anadolu Biletleri

    Adresİstanbulimpro Sahne
    Organizasyon İstanbulimpro
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Adresİstanbulimpro Sahne
    Organizasyon İstanbulimpro
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Adresİstanbulimpro Sahne
    Organizasyon İstanbulimpro
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Adresİstanbulimpro Sahne
    Organizasyon İstanbulimpro
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla