Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ölüm Kadın Meselesi

    65 dakika
    • Dram

    Ölüm Kadın Meselesi

    Yaş Sınırı: 14+

    Feride, Ayşe, Hasret, Fatma
    İsimlerinin ne olduğu önemli değil
    Onların adı KADIN.Ortak kaderleri ortak kederlerine dönüşmüş.
    Ölüm Kadın Meselesi yalnızca onların trajedisini gözler önüne sermiyor,sessizliğimizi toplum adına bir utanç duvarına dönüştürüyor.Bu oyun hepimizden bir parça…

    Yönetmen: Uğur Çetin
    Yazan: Nurşen Alıcıer
    Oyuncular : Didem Çetin-Betül Beste Topkara-Nazlı Şahin-Erdal Şahin-Fatma Sekmen-Hikmet Türkoğlu-Murat Bütüner -Emirhan Savaş-Abdullah Emir Tekin-Adeviye Alcıl-Emine İnce

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü