Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ölüm Tuzağı.

    11 Mart Cumartesi - 16 Mart 2023 Perşembe
    • Gerilim

    Ölüm Tuzağı

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 95 dk.

    Tek perde /Gerilim - Komedi

    Ira Levin imzalı metin; en iyi tiyatro oyunu dalında Edgar Ödülünü alan, Broadway' de en uzun süre sahnelenen gerilim- komedi tiyatro oyunu rekoruna sahip efsane  "Deathtrap"; Ölüm Tuzağı adıyla Gate Production yapımı olarak sahnelerde...

    TİYATRONUN KÖKLÜ İSİMLERİ BU OYUNDA BULUŞUYOR!

    Kusursuz kurgusuyla tüm dünyada kapalı gişe sahnelenen oyunun Türkiye' deki kadrosunu; sinema, televizyon ve tiyatro dünyasının usta, ödüllü isimleri; Metin Coşkun, Mine Tüfekçioğlu ve Ayşe Kökçü oluşturuyor.  İra Levin tarafından ustaca yazılan metnin çevirisi Hilal Arslangiray Kazanbal' a ait. Yönetmenliğini Altuğ Görgü ve Genel Sanat Yönetmenliğini  Ahmet Kazanbal üstleniyor..

    Oyun Hakkında:

    Tüm dünya bir sahne ve orada tanıştığımız herkesin de bir rolü var ise tiyatroda böyle bir dünya nasıl temsil edilir? Hayat zaten bir sahneyken o hayat nasıl sahnelenir? İç dünyanıza cesaretle ayna tuttuğunuzda ne görürsünüz? Ölüm Tuzağı; hayatın bir yansıması... Oyunun içinde sürpriz yumurtadan çıkan başka başka olayların hayran bırakan, akılları zorlayan kurgusu... 

     

    Oyuncular:
    Metin Coşkun
    Mine Tüfekçioğlu
    Ayşe Kökçü
    Mertkan Erkan
    Adem Tosun

    Yazan: Ira Levin
    Çeviren: Hilal Arslangiray Kazanbal
    Yönetmen: Altuğ Görgü
    Genel sanat yönetmeni: Ahmet Kazanbal
    Işık: Gökhan Gülçebi
    Dekor uygulama: Set Dec
    Dekor tasarım: Gate
    Yapım Koordinatörü: Melih Özen
    Yapım asistanı: Gizem Köroğlu, Tılsım Tüfekçioğlu 
    Yapım: Gate Production 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Mall Of İstanbul Moi Sahne
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ölüm Tuzağı. Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluÖlüm Tuzağı. İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresKadıköy Halk Eğitim Merkezi
    160,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaÖlüm Tuzağı. İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresMall Of İstanbul Moi Sahne
    210,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü