Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ölüm Uykudaydı.

    Rasimpaşa mah, Misakı Milli Sk. 93/a, 34750 Kadıköy/İstanbul 17 Şubat 2023 Cuma
    90 dakika
    • Dram

    ÖLÜM UYKUDAYDI

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    18+

    Mavişleri Bob’dan kurtarmak…

    Gabrielita,

    Bak; bu seyredilen oyun senin için yazıldı. Hikâye: Hernandez amcandan, resimler Roberto’dan, müziklerini Manuel abi besteledi… Okunası bir kitap oldu… Onlar mı? Onlar benim arkadaşlarım Gabrielita. Hayranlık duyduğum arkadaşlarım… Hepimiz ayrı pencerelerden baksak bile, gördüğümüz yer, senin bahçendi. Adını senden duymuştum bir görüş günü; Mavişler.

     Başladı kızım! “Bir zamanlar sonsuzluk ülkesinde, bir kasabada, Gabrielita adında bir kız yaşarmış. Onun bahçede dolaşan maviş maviş civcivleri varmış… Efendilerinin yaratıp, korktuğu Bob, durmaz, uyumaz. Nasıl bir vazife edinmiş ki bilinmez? Bebe özlemiyle mi? Tüm bebelere uzak, uzaktan… Bahçedeki mavişlere bakarmış” …

    Gabrielita? Uyudun mu kızım? Hadi sen uyu bakalım. Mavişlerin de uyusun… Maviş civcivlerinin huzurlu dolaşmasını istediler, sessizliğin içinde ölümü uy[1]andırdılar. Mavişlerin bahçede dolaştığını gördüğünde, aman ha Bob’u unutma… Unutursak ölüm uyanır… Mavişler için…

    YAZAN: Cuma BOYNUKARA
    YÖNETEN: Onurcan ÇELEBİ
    OYNAYAN: Ahmet UÇAR

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Eylül Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ölüm Uykudaydı. Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluÖlüm Uykudaydı. İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresEylül Sahnesi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü