Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Ölüm ve Bakire

    Ölüm ve Bakire

    General Asım Gündüz Cad. No: 35/32 Pk.34710 Kadıköy/İstanbul 8 Haziran 2023 Perşembe
    • Dram

    Ölüm ve Bakire

    Yaş Sınırı: 16+

    Süre: 90 dakika

    Bir hikaye anlatıldığı kadar mı yoksa anlaşıldığı kadar mıdır? Gerçek, kurgudan daha mı çarpıcıdır? Geçmişin gerçekleri ne ölçüde ve nasıl ortaya çıkarılmalıdır? Sorduğumuz doğru sorularla gerçeğe ne kadar yaklaşabiliriz? Gerçekler korkularımızdan kurtulmamıza yardımcı olabilir mi? Gerçek, özgürlük için yeterli midir? İntikam adaletin başka bir adı mıdır?

    Yazar: Ariel Dorfman
    Yönetmen: Zişan Uğurlu (Zishan Ugurlu)
    Çeviri: Tiyatro Tonik
    Oyuncular: Doğuş Akkoyunlu, Ecem Erhamza, Ogün Davutoğlu
    Sahne Tasarımı: Zişan Uğurlu (Zishan Ugurlu)
    Işık Tasarımı: Can Kılınç
    Kostüm Tasarımı: Hazal Selenga Erbayram
    Müzik/ Ses & Efekt Tasarımı: Ece Tunusluoğlu, Mert Çapan
    Kamera Operatörü: Mesut Çil
    Ses Operatörü: Berkan Çetin
    Sahne Amirleri: Hazal Selenga Erbayram, Janset Güney
    Yapımcı: Elif Parlak
    Ortak Yapımcı: Tiyatro Tonik
    Poster Tasarımı: Dila Nil Kılıç

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu