Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ölümcül Kimlikler

    ÖZALPER MH. İNÖNÜ CD. İSTASYON KAVŞAĞI KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ MERKEZ/MALATYA 21 Şubat 2023 Salı
    60 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Ölümcül Kimlikler

    Yaş Sınırı:
     8+
    Süre: 60 dk.

    400 bin yıllık insanlık tarihini dramatik ve komik bir şekilde sahneye taşıyan bir performans... İnsanın ilk varoluşu, kendini tanıması, kimlik edinmesi, sahip olduğu kimliklerin sebep olduğu bireysel ve kitlesel etkilerin neler olduğuna değinir.  Kimlik kaynaklı ötekileşme ve bu ötekileşmenin dünyaya verdiği zararı, insana getirdiği acıyı inceleyerek, insanları ve dünyayı mutlu ve huzurlu yaşatmanın yollarını ortaya koyuyor.
     

    Yazan ve Yöneten: Kudbettin Aslan
    Oynayan: Bilge Işıklar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Malatya - Malatya İl Kongre KM Kemal Sunal Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ölümcül Kimlikler Biletleri ve Fiyatları

    MalatyaÖlümcül Kimlikler Malatya Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü