Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ölümüne Cinayet

    • Gerilim
    • Polisiye

    Ölümüne Cinayet

    Süre : 2 Perde

    1930’larda İngiltere kırsalında bir köşkte geçen oyun, Agatha Christie romanlarından fırlamışçasına, tüm klişeleri barındırıyor. Köşkte işlenen bir cinayet, olası pek çok şüpheli, soruşturmayı yürüten beceriksiz ve sarsak bir Müfettiş, Müfettiş’in zeki ve çevik yardımcısı ve elbette olmazsa olmaz bir Uşak! Her bir karakterin ince ince işlendiği, zekice kurgulanmış, temposu yüksek ve bol kahkahalı bir komedi.Revize edilmiş versiyonu ilk olarak 2002 yılında İngiltere’de sahnelenmiş olan bu oyun, uzun yıllardan beri sahnelenmeye ve keyifle izlenmeye devam ediyor. Tüm oyunun tek bir dekorda, köşkün salonunda geçmesi ise pratik ve kolay bir sahneleme imkânı sağlıyor.

    Yazar : Peter Gordon
    Çevirmen : Emel Aslan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü