Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    On İkinci Ev

    On İkinci Ev

    Osmanağa, Halil Ethem Sokak, General Asım Gündüz Cd., 34714 Kadıköy/İstanbul 28 Ekim 2023 Cumartesi
    70 dakika
    • Tek Kişilik Gösteri

    On İkinci Ev

    Yaş Sınırı: 16+

    On İkinci Ev performatif bir alanda gerçekleşen bir kadın anlatısı. Oyun, anlatıcı/oyuncu Melek Ceylan’ın, ülkemizdeki ilk Rehberli Otobiyografi eğitmeni olan Mürüvet Esra Yıldırım ile yürüttüğü bire bir çalışmalarla üretmiş olduğu otobiyografik metinlerde gömülü olan anlatıyı performatif yollarla aktarmayı amaçlıyor. Yönetmenliğini Salih Usta’nın üstlendiği On İkinci Ev ses ve bedenselliğin tamamen oyuncunun varlığından yola çıkarak kurgulandığı bir anlatı. Mekânı kullanma biçimi olarak Moda Sahnesi’ndeki “Stüdyo Sahne” oyunun kıvılcımını yaratan alan olarak önem taşıyor.

    "Sonra… Ellerim var. Gözlerim, dudaklarım, nefesim var. Şarkılarım var. Sesim var! Yeterli mi? Değil.” 

    Sesini bulmaya çalışan bir kadının hikâyesi... Evleri, şehirleri, geçmişten sırtlandığı hikayeleri anlatmanın bir yolunu arayan anlatıcı, sessizlikten bir ses, bakıştan bir eylem yaratmaya çalışıyor. Oyuncunun hayatından otobiyografik öğeler kullanılarak yaratılan On İkinci Ev seyirciyle bir diyalog kurma çabası. Sesini arayan herkes için…

    Yöneten: Salih Usta
    Oynayan: Melek Ceylan 
    Dramaturji: Yaşam Özlem Gülseven 
    Metin-İçerik Danışmanı: Mürüvet Esra Yıldırım 
    Hareket Düzeni: Dilan Yoğun 
    Kostüm Tasarım: Hilal Polat 
    Işık Tasarımı: Utku Kara 
    Kondisyon: Selin Aldoğan 
    Asistanlar: Burcu Kaya, Sevda Yeliz Nar, Tutku Aksu 
    İletişim Danışmanı: Zeynep Nur Ayanoğlu 
    Oyun Fotoğrafları: Orçun Kaya 
    Afiş Tasarım: Müjde Başkale

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Moda Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, etkinlik saatine kadar (Moda sahne etkinlikleri için etkinlik saatine kadar iade alınabilir), Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    On İkinci Ev Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluOn İkinci Ev İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresModa Sahnesi
    Moda Sahnesi
    Organizasyon Moda Sahnesi
    190,00 TL'den başlayan fiyatlarla