Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    On Kişiydiler.

    On Kişiydiler.

    30 Mayıs Salı - 31 Mayıs 2023 Çarşamba
    120 dakika
    • Tiyatro

    On Kişiydiler

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 120 dk. - İki perde

    Agatha Christie’nin ölümsüz eseri "On Kişiydiler" Türkiye prömierini yaparken, Yeşilçam’ın unutulmaz aktörü Ediz Hun ilk kez tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşuyor.
    Birbirini tanımayan 10 Kişi Zenci adasında verilecek bir partiye davet edilir. Farklı mesleklere ve apayrı kişiliklere sahip bu on kişi aslında neden orada olduklarını öğrendiğinde artık herkes için çok geçtir….
    Kafanız karışacak, nefesiniz kesilecek, içinizdeki dedektif canlanacak ve tek bir soru soracaksınız bu adada gerçekten sadece 10 kişi mi var? Eğer öyleyse….

    Oyuncular: Oya İnci, Savaş Özdural, Ediz Hun, Pelin Turancı, Özdemir Çiftçioğlu, Hakan Akın, Can Esendal, Ozan Dağara, Ilgın Angın, Fatih Gülnar
    Yazar: Agatha Christie
    Çevirmen - Uyarlayan: Savaş Özdural
    Yönetmen: Burak Karaman
    Yönetmen Yardımcısı: Merve Yel
    Dekor Tasarım: Behlüldane Tor
    Kostüm Tasarım: Akın Tezer Tunalı

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Bostanlı Suat Taşer Salonu
    Manisa - Manisa Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu

    *BAM YAPIM etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

    *Opus Görsel Sanatlar için biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    On Kişiydiler. Biletleri ve Fiyatları

    İzmirOn Kişiydiler. İzmir Biletleri

    AdresBostanlı Suat Taşer Salonu
    Organizasyon OPUS Görsel Sanatlar
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    ManisaOn Kişiydiler. Manisa Biletleri

    Organizasyon Akla Kara Tiyatro
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla