Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince, Ama Şimdi İyi

    Alsancak, 1457. Sk. No:8/A, 35220 Konak/İzmir 14 Aralık 2022 Çarşamba
    75 dakika
    • Dram

    Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince, Ama Şimdi İyi

    Yetişkin Oyunu

    Süre : Tek Perde, 75 Dk.

    Yaş Sınırı: 12+

    Odessa'dan kalkan bir feribotla, hiç bilmediği bir ülkeye hayalleri peşinden sürüklenen Dijana, aslında hiç ummadığı bir hikayenin daha ilk günden tam da içine sürükleniyordu.

    Pasaportu elinden alınarak fuhuşa zorlanan Dijana, bu bataklıktan kurtulmak isteyen her kadın gibi pasaportu karşılığı belirlenen meblağı tamamlayıp özgürlüğüne kavuşacağı günü umutla bekliyordu.

    YAZAN
    LUCY KIRKWOOD


    YÖNETEN
    HALİL ARTUR


    ÇEVİREN
    SEÇİL HONEYWOOD


    OYNAYAN
    BİLGE DALKARA

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Bi'nevi Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince, Ama Şimdi İyi Biletleri ve Fiyatları

    İzmirÖnce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince, Ama Şimdi İyi İzmir Biletleri

    AdresBi'nevi Sahne
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü