Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Onikinci Gece - Tiyatro Terminal

    Çınarlı, 1561. Sk. No:28, 35170 Konak/İzmir 23 Şubat 2023 Perşembe
    • Komedi

    Onikinci Gece - Tiyatro Terminal

    Süre: 120 Dk., 2 Perde
    Yaş Sınırı: 13+

    Bir deniz kazasından sağ kurtulan ama birbirinin izini kaybedip öldüğünü sanan iki kardeş İlliria kentine gelir. Burada onları düellolar, kavgalar, yanlış anlamalar, koşuşturmacalar ve aşkla dolu renkli bir dünya karşılar.
    Shakespeare’in keskin zekası ile ilmek ilmek ördüğü komedi klasiği Onikinci Gece, Tiyatro Terminal’in Oyun Çıkarma Atölyesi’nin seyirciyi çepeçevre saracak yorumuyla Peron Sanat'ta.

    Yazan : William Shakespeare

    Çeviren : Özdemir Nutku

    Yöneten : İbrahim Güngör

    Dramaturg : Orkun Kocabıyıkoğlu

    Hareket Düzeni : Jülide Derya

    Müzik-Efekt Kumanda : Zeynep Sıla Ballı

    Işık Kumanda : Alper Demirtaş

    Asistanlar : Ali Tepe, İdil İnal

    Afiş Tasarım : Tuna Kabasakal

    Oyuncular : Altay Ölçer, Bahadır Kücü, Batuhan Sakal, Berfin Kaya, Burçak Tuncer, Ece Baykuşak, Enes R. Eren, Funda Çoban, Hüseyin Akkuş, İlke Özen, Onurkan Yetişkin, Selin Çabuk, Temmuz Uslu, Uygar Akbuğa, Yasin Çiçek, Yusuf Sıkar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Peron Sanat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Onikinci Gece - Tiyatro Terminal Biletleri ve Fiyatları

    İzmirOnikinci Gece - Tiyatro Terminal İzmir Biletleri

    AdresPeron Sanat
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü