Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    O'nu Affettim

    17 Aralık 2022 - 07 Şubat 2023
    • Tiyatro

    O'nu Affettim

    Yaş Sınırı: +18

    Siz hiç sonsuzlukta sonsuzluğu Yaratan’a kırgın olarak sonsuza kadar yaşadınız mı? 
    İmkânsız acılar insan zihninin kaldıramayacağından sonsuz artı bir kadar büyüktür. Bizler, yaşadığımız bedenin çekmemesi gereken sınavlardan geçiyoruz ve ebediyetle kıyasladığımızda orası için toz zerresi, burası için uçsuz bucaksız dertlerin içinde savaşıyoruz. 

    Trans kadın bir yazarın bilinçaltı dünyasını anlatan eserimiz, gerçek yaşanmışlıkları; felsefik, metaforik bakış açısıyla anlatmaktadır. Kişi’nin (Yazarın-Oynayanın) iç sorgulamasıyla başlayan eserimiz; izleyicileri tek bir çizgi üstünde yürütmekten öte, karmakarışık çizgiler içerisinde ilerletmeyi amaçlamıştır. Eserde yazar-oyuncu, kendi kimliğine sahip çıkarken insana saygı olgusunun önemine odaklanmıştır. #bengerçektenyaşadım demek dünyada doğmayı anlatmamaktadır. Sonsuzlukta kendini bulmaktır. 

    Yazan ve Oynayan: Ümit Dağcı 
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Panda Sahne
    Ankara - Fade Stage and Coffe-

    ***Panda Sahne etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    O'nu Affettim Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraO'nu Affettim Ankara Biletleri

    AdresFade Stage and Coffe-
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresFade Stage and Coffe-
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    AntalyaO'nu Affettim Antalya Biletleri

    AdresPanda Sahne
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü