Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Orenda

    • Gerilim
    • Psikolojik

    Orenda

    Yaş Sınırı: 15+
    Oyun Süresi: 55 Dakika
    Oyun türü: Psikolojik gerilim

    Ölüm kendisinden önce ölürse acılarının son bulacağına inanan bir adam ölümü öldürmek için yola çıkar. Yolculuk binlerce yıl sürer ve zaman geçtikçe bilgisizliğinin derinliğini daha fazla hisseder. Bu uzun var oluş acıdan başka hiçbir şey vermez adama. Acıları her geçen gün katlanarak büyüyen bu adam artık var olmak istememektedir.
    Binlerce yıllık yaşamında ki en büyük yol ayrımındadır. Ya çaresizce yoluna devam edip ölümü öldürmenin yollarını arayacaktır, ya da bırakacaktır bedenini ölümün kucağına yaşamı son bulacaktır.


     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü