Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Orman Evimiz

    45 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Orman Evimiz

    Yaş Sınırı: 4-12 yaş

    Yazar oyunu yazarken ve yönetirken hem oyun kişisinin hem kukla oynatıcısının hem de masal anlatıcısının sahnede bulunan iki oyuncu tarafından nasıl değiştirilerek oynandığına dikkat çekmiş, çocukları ve ebeveynleri çocukların oyun oynarken kendilerine yarattığı kurmaca oyun dünyasına davet etmiştir. Masalın ve tiyatronun buluştuğu oyunda, günümüzde etkin bir eğitim aracı olarak kullanılan yaratıcı dramanın öğelerinden de yararlanmıştır. Oyun hem çocuklar hem de ebeveynleri tarafından sevilerek izlenmektedir.

    Yazan-Yöneten: Yasemin Yeşilgöz

    Müzik Tasarım: İsmail Oğuz

    Kukla Tasarım: Yasemin Yeşilgöz

    Kostüm Tasarım: Nil Görkem Gün

    Işık Ve Müzik Kumanda: Zeynep Bozkurt

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü