Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ormanlardan Hemen Önceki Gece

    02 Aralık Cuma - 03 Aralık 2022 Cumartesi
    45 dakika
    • Tiyatro

    Ormanlardan Hemen Önceki Gece

    Yaş Sınırı: 13+

    "Yağmurlu bir gecede, şehrin sefaletine hapsolmuş, tek başına kalmış, yabancı olmaya mahkûm edilmiş bir insanın, korkularını, arzularını, umutsuzluğunu ve isyanını haykırışına tanık olmaya bizi davet eden bir ses."(Kitabın arka kapağından.)

    Ve Türkçe'ye çağdaş tiyatrodan birçok eser kazandırmış Ayberk Erkay'ın çevirisiyle Ormanlardan Hemen Önceki Gece sahnede!

    Yazan: Bernard-Marie Koltès

    Çeviren: Ayberk Erkay

    Oynayan: Oğuzhan Alparslan

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kayseri - Tekne Sahne Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ormanlardan Hemen Önceki Gece Biletleri ve Fiyatları

    KayseriOrmanlardan Hemen Önceki Gece Kayseri Biletleri

    AdresTekne Sahne Kültür Merkezi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTekne Sahne Kültür Merkezi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü