-

Ortancalar Güzeldir

İstanbul - Tatavla Sahne 1 ve salon daha 22 Ocak Cumartesi - 27 Ocak 2022 Perşembe
75 dakika
  • Dram

Ortancalar Güzeldir

Yaş Sınırı: 13+

Ölüm sessizliği bir anda bardan yükselen boğuk bir  şarkıyla kesildi. Yıllarını birbirini görmeden geçirmiş iki kardeşin ve aşkı için uğraşan bir adamın sesini ne  kesecek acaba?

Yazan & Yöneten: Batuhan Baygın

Yardımcı Yönetmen: Nisa Hoş

Yapımcı: Bahadır Baygın

Oyuncular: Ceren Erginsoy, Gabriella Özcan, Orhun Özmavi

Afiş Tasarımı: Melis Aybar

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Tatavla Sahne
İstanbul Avrupa - Kats Sahne

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü