Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Othello! Seyircili İntikam Provası

    Othello! Seyircili İntikam Provası

    75 dakika
    • Dram

    Othello! Seyircili İntikam Provası

    “Ya bizim erkekler gibi zevk alma duygumuz, eğlence isteğimiz, zaafımız yok mu? Bize iyi davransınlar öyleyse; yoksa bilsinler ki bize yanlış yolu gösteren kendi yaptıkları yanlışlardır.”

    Böyle diyor Emilia; Othello’dan, 500 yıl öncesinden. Ee Shakespeare bu, görmüş tabii bu “erkeklik” meselesinin özünü; ee zaten Othello dediğin;

    “bir sürü herifin hırsı, kıskançlığı yüzünden bir kadının heba olup gitmesi değil midir?

    Ne Shakespeare çözebilmiş bu şiddet ve aşk mevzusunu ne de biz bugün halledebildik, üstelik her şey daha da karışık artık…

    YUSTUDIO çatısı altında şekillenip seyircisiyle buluşan Othello! Seyircili İntikam Provası anlatı geleneğimizin imkanlarından faydalanarak bu derin! mevzuları taşıyor sahneye?

    Sen neredesin? Hala seyirci misin?

    Yaş Sınırı:12+

    OYUN KÜNYESİ

    Yazan: Beliz Güçbilmez
    Yöneten: Yarkın Ünsal
    Dramaturg: Eylül İdiman
    Danışman: Psikolog Dr. Duygu Buğa
    Işık Tasarımı: Ayşe Sedef Ayter
    Hareket Tasarımı: Orçun Okurgan
    Dekor ve Kostüm Tasarımı: Asya İrem Çevikkaya, Sedef Çiçekdiken, Selenay Karaahmet
    Müzik Tasarımı: Cem Kahraman
    Reji Asistanları: Ceren Çiçek, Ceren Çağatay
    Oyun ve Afiş Fotoğrafları: Orçun Kaya
    Afiş Tasarımı: Nadin Arman
    Yapımcılar: Meltem Erkurtulgu, İpek Sarılar
    Oyuncular:
    Meltem Erkurtulgu
    İpek Sarılar

    Prömiyer: 1 NİSAN 2023, 20.30 / BOA SAHNE

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu