Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Otogargara

    80 dakika
    • Komedi

    Otogargara

    Yılmaz Erdoğan'ın baş yapıtlarından Otogargara 26 Haziran'da Elazığ'da! Yönetmenliğini Ahmet Erdem Kayalı'nın yaptığı komedi türündeki oyun Piyes Sanat Akademisi öğrencilerinin mezuniyet oyunu olacaktır.

    Yazan: Yılmaz Erdoğan 

    Yöneten: Ahmet Erdem Kayalı 

    Harekat Tasarım / Koreografi: Ef Duman 

    Sahne Amiri: Elif Nisa Ergen 

    Oyuncular: 

    Ahmed Eltayeb 

    Arzu Arı 

    Doğuş Parçal  

    Efe Bozdemir 

    Gizem Bakınbarın 

    Koray Turgut 

    Lütfü Küçükerden 

    Murat Toğacar 

    Senem Kılıç 

    Sude Kaş 

    Şimal Cemre Bozkır 

    Talha Bozarslan 

    Tolgahan Çiçek 

    Yusuf Tuna Yetim 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz. 
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü