-

Oyuk

İzmir - Tiyatrolog - Alsancak Sahnesi Alsancak Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Cad. İşçimenler İş Hanı D:146/B, 35220 Konak 23 Ocak Pazar - 30 Ocak 2022 Pazar
  • Tiyatro

Oyuk

Tek perde / Dram
Yaş Sınırı: +18 

Hayatın ağırlığı omuzlarına binmiş ve geçmişin izlerini taşıyan bir kadının hikayesi bu. Bir yanda ilgisiz, eve ender uğrayan bir koca, bir yanda haftalardır bulunamayan kayıp kızı Müesser. Zeliha, kızının fotoğrafı elinde, neredeyse her gün karakolda, amirin başında. Kalbinin ortasında bir ağrı, kaderine ayak diriyor ve haykırıyor:
"Artık yeter! Bulun kızımı! Daha fazla büyümesin bu oyuk."
 

Yazan: Özlem Erben
Yöneten: Çağrı Turnalı
Reji Asistanı: Sevcan Sava
Makyaj: Hande Akyurt
Kostüm: Müge Akman
Aksesuar: Beliz Yüksel
Ses ve Işık: Serdar Şahintaş
Oynayan: Hülya Savran Düzarkış

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İzmir - Tiyatrolog - Alsancak Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü