Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Oyun Arkadaşlarım

    • Çocuk Oyunu
    • Tiyatro

    Oyun Arkadaşlarım

    Bilgi: Etkinliğin 22-23-24 Ekim tarihli İzmir, Aydın, Nazilli seansları için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. 

    Kitap sevgisi ve teknoloji bağımlılığını konu alan çocuk tiyatro oyunumuz OYUN ARKADAŞLARIM günümüzde çocuklarımızın en büyük sorunu tablet ile arkadaş olma gerçeğini anlatıyor.

    Bu sorunu sade ve sadece kitaplara sarılarak iyileştirebileceğini, en yakın oyun arkadaşlarını kitaplar sayesinde kazanabileceğini çocuklarımıza tiyatro yoluyla izah ediyoruz. Oyun Arkadaşlarım’ı izleyen çocuklarımızı hemen oyun sonrası kitapçılarda bulabilirsiniz."

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü