-

Pali ve Yaço

Ordu - Ordu Kültür Sanat Merkezi 23 Ocak Pazar - 23 Ocak 2022 Pazar
35 dakika
  • Çocuk Oyunu

Pali ve Yaço

 Pali; hayatı yanlışlıklarla hatalarla dolu bir hırsızdır. Yaço da onu bu hatalara sürükleyen PALİ’nin yanlışçalışan aklıdır. Polisten kaçan Pali içi bilgiyle dolu karanlık bir odaya girer ve  bu odada kilitli kalır.

Odadan kurtulmak için aklı olan Yaço ile işbirliği yapar fakat Pali; aklı olan Yaço’yu doğru kullanmayıbilmediği için Yaço Pali’nin başını sürekli sakarlıklarla derde sokar. Pali ve Yaço’yu bilginin içinde cehaletin yaşadığı bir sakarlıklar sarmalı içinde görürüz. Sonunda aklını bilgi yolunda doğru kullanmayı
keşfeden Pali içinde bulunduğu karanlık odadan kolayca çıkmayı başararak hatalarla dolu karanlık geçmişini çöpe atıp aydınlığa kavuşur.      

Direklerarası Seyirci Ödülleri "En iyi Çocuk Oyunu Yapımı" ödülü   

Not  :Oyunumuz Çocuk Psikoloğu onaylıdır                                              

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz

Yaş sınırı : 4+

- Her yaş için izlemeye uygundur.
- 2 yaş üstü bütün izleyiciler bilete tabidir.
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
- Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü