-

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

45 dakika
  • Çocuk Oyunu

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Tek Perde – 45 DK

Yaş Sınırı :  2+ Çocuk Oyunu

Çocuğunuza defalarca okuduğunuz bu masalı yakından görmek ister misiniz? Güzeller güzeli Pamuk Prenses’i, sevimli yedi(8) cüceleri, yakışıklı prensi, kötü kalpli cadıyı ve tabii ki sihirli aynayı… Çocuklarınız hijyen konusunda bilgiler edinirken sizler de son derece eğlenecek ve güleceksiniz. Bu oyunu kaçırmayın.

 

 

Oyuncu Kadrosu: Aykut Avcıoğlu, Berfu Nur Şenarık, Çağdaş Sur, Esmanur Sürücü, Gülşah Parlar, Hande Akyurt, Müge Akman, Öykü Su Akbaş, Özge Candaş, Reyhan Durmuş, Serdar Şahintaş, Sevcan Sava, Tuğçe Bakır, Uğur Öztavlı, Zekiye Tahinç

Yazanlar:  Müge Akman, Sevcan Sava, Zekiye Tahinç

Yönetmen: Çağrı Turnalı

Reji Asistanı: Müge Akman

Ses ve Işık: Çağrı Turnalı

Kostüm: Zekiye Tahinç

Aksesuar: Reyhan Durmuş

Dekor: Uğur Öztavlı

Afiş Tasarım: Nurten Deliorman

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü