Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

    Süre : 45 DK, Tek Perde

    Yaş Sınırı :  2+Çocuk Oyunu

    Çocuğunuza defalarca okuduğunuz bu masalı yakından görmek ister misiniz? Güzeller güzeli Pamuk Prenses’i, sevimli yedi(7) cüceleri, yakışıklı prensi, kötü kalpli cadıyı ve tabii ki sihirli aynayı…Çocuklarınız hijyen konusunda bilgiler edinirken sizler de son derece eğlenecek ve güleceksiniz. Bu oyunu kaçırmayın.

    Yazanlar: Müge Akman, Sevcan Sava, Zekiye Tahinç

    Yönetmen: Çağrı Turnalı

    Reji Asistanı: Müge Akman

    Ses ve Işık: Çağrı Turnalı

    Kostüm: Zekiye Tahinç

    Aksesuar: Beliz Yüksel

    Dekor: Serdar Şahintaş

    Afiş Tasarım: Nurten Deliorman

    Oyuncu Kadrosu: Beliz Yüksel, Berahan Onat, Berfu Nur Şenarık, Caner Arpat, Çağdaş Sur, Davut Yörük, Esmanur Sürücü, Hande Akyurt, Melisa Karabağ, Müge Akman, Öykü Su Akbaş, Serdar Şahintaş, Sevcan Sava, Zekiye Tahinç

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü