Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler.

    Konak, OS-KA Pasajı, Anafartalar Cd. No:20, 35250 Konak/İzmir 4 Mart 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler

    Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler oyunumuz muhteşem kostümleri ve rengarenk  dekorları ile sizleri bekliyor. Özel olarak yapılmış cüce kukla maskotlar  "black light" ışık sistemiyle canlandırılırken tiyatromuzda rol alan gerçek cüce oyuncumuzda, çocuklarımızın  hayal dünyalarına yeni kapıları aralıyor.

    "Çocuklarımızın psikolojisine göre uyarlanmış bu oyun, sizleri hem eğlenceye hem de masalların gizemli dünyasına çağırıyor. Kaçırmayın!"

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Kemeraltı Nazım Hikmet KM -Konak Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler. Biletleri ve Fiyatları

    İzmirPamuk Prenses ve Yedi Cüceler. İzmir Biletleri

    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü