Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pandemide Aşk

    08 Şubat Çarşamba - 21 Şubat 2023 Salı
    • Tiyatro

    Pandemide Aşk

    Yaş Sınırı: 9+
    Oyun Süresi: 80 dakika

    Aşk da Corona gibi adres sormuyor...

    Tiyatro Babutsa olarak 2022-2023 tiyatro sezonuna Pandemide Aşk isimli duygusal komedi oyunumuzla merhaba diyoruz.

    Dört duvar arasında, yasaklarla yaşamak zorunda olduğumuz günlerde hem dünya hem de ülkemiz insanı olarak birbirimize benzer yaşadık; çok zor günler geçirdik maddi-manevi... Bazen coştuk, bazen içimize kapandık. Sıkıldık, ruhlarımız veryansın etti cinnetler geçirerek... Üzüldük, korktuk, kapana sıkışmış hissettik; çılgınlıklarla birlikte pek çok hezeyan da cabası...
    İşte Pandemide Aşk tüm bunları en doğalıyla anlatıyor bir aşk hikayesi kurgusu içinde. Yasaklarla yaşamaya kendisini alıştıran ve oyalanmak için farklı metotlara başvuran iki ana karakter etrafında cereyan ediyor oyunumuz.

    Bir apartmanda birbirine kapı komşusu olan Derya ve Serdar, pandeminin yaşandığı yasaklar sürecinde, ilginç bir tesadüfle tanışırlar. Duygusal bir dönemde tüm saçmalıklarla bir serüvene yelken açarlar... Her şey birdenbire, karşı konulamaz bir biçimde şekillenmeye başlar. İkisi arasında oynanan bir oyun, iki karakterin dönüm noktası olur. Coronanın adres sormadığı gibi, aşkın da hesapsızca bir bedene bir ruha yerleşip taht kurma macerası eş zamanlı veriliyor oyunumuzda...

    Yazan: İlke Susuzlu

    Yöneten: İlke Susuzlu

    Oyuncular: Tülin Boz, İlke Susuzlu, Yüsra Dağgeçen, Yavuz Selim Kılıç

    Müzik: Kadir Carlos

    Işık- Efekt: Begüm Çelikkol

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
    İstanbul Anadolu - Tiyatro 34 Sahnesi
    Sakarya - Sakarya Uray Sanat Tiyatro ve Performans Sahnesi
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Pandemide Aşk Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluPandemide Aşk İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresCaddebostan Kültür Merkezi A Salonu
    105,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTiyatro 34 Sahnesi
    105,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    105,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    SakaryaPandemide Aşk Sakarya Biletleri

    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü