Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Patent Dedektifi: Telefonun Öteki Hikayesi (İnteraktif Çocuk Oyunu)

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Patent Dedektifi: Telefonun Öteki Hikayesi (İnteraktif Çocuk Oyunu)

    Yaş Sınırı: 4 yaş ve üzeri

    Palto Sahne, çocuklara yeni bir tiyatro deneyimi sunuyor! Tarihsel bir konu anlatırken aynı zamanda çocuklara seçim kartlarıyla oyuna yönlendirme yapma özgürlüğü tanıyor. "Elinizde var bir seçim kartı, sonuçlara göre değişecek oyunun devamı!"

    Patent Dedektifi, tüm zamanların icatlarını incelemek ve denetlemekle yükümlüdür. Fakat bir gün kapısını hiç beklenmedik bir misafir çalar. Elisha Gray , bu ziyaretiyle telefonun icadını kendine ait olduğu iddiasında bulunur ve Graham Bell' i şikayet eder. Dedektif, telefonun tarihte saklı kalmış gerçek hikayesini araştırırken, seyircinin yaptığı seçimlere göre serüvenleri değişir. Telefon patentini , kimin alacağına seyirci karar verecektir. Palto Sahne, çocuklara yeni bir tiyatro deneyimi sunuyor! Tarihsel bir konu anlatırken aynı zamanda çocuklara seçim kartlarıyla oyuna yönlendirme yapma özgürlüğü tanıyor."Elinizde var bir seçim kartı, sonuçlara göre değişecek oyunun devamı!"

    Yazan-Yöneten: Miray Erdoğan

    Koreografi: Ayşe Taşyar

    Müzik: Ece Naz Özonar

    Dekor Tasarım: Aygül İleri

    Işık Tasarım: Batuhan Sezer

    Kostüm Uygulama: Nergiz Kural

    Afiş Tasarım: Eren Erdoğan

    Oyuncular: Erdem Tanır, Zeynep Yavuz, Nil Gül, Harun Esen

    Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına "Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme" sayfasından ulaşabilirsiniz.

    - Tüm yaş grupları bilete tabidir.  4 yaş üzeri çocuklar için uygundur.

    - Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

    - Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.

    - Covid 19 tedbirleri kapsamında etkinliğe katılacak katılımcıların aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü