-

Patent Dedektifi: Telefonun Öteki Hikayesi (İnteraktif Çocuk Oyunu)

İstanbul - DT Mecidiyeköy Büyük Sahnesi 11 Aralık Cumartesi - 12 Aralık 2021 Pazar
40 dakika
  • Çocuk Oyunu

Patent Dedektifi: Telefonun Öteki Hikayesi (İnteraktif Çocuk Oyunu)

Yaş Sınırı: 4 yaş ve üzeri

Palto Sahne, çocuklara yeni bir tiyatro deneyimi sunuyor! Tarihsel bir konu anlatırken aynı zamanda çocuklara seçim kartlarıyla oyuna yönlendirme yapma özgürlüğü tanıyor. "Elinizde var bir seçim kartı, sonuçlara göre değişecek oyunun devamı!"

Patent Dedektifi, tüm zamanların icatlarını incelemek ve denetlemekle yükümlüdür. Fakat bir gün kapısını hiç beklenmedik bir misafir çalar. Elisha Gray , bu ziyaretiyle telefonun icadını kendine ait olduğu iddiasında bulunur ve Graham Bell' i şikayet eder. Dedektif, telefonun tarihte saklı kalmış gerçek hikayesini araştırırken, seyircinin yaptığı seçimlere göre serüvenleri değişir. Telefon patentini , kimin alacağına seyirci karar verecektir. Palto Sahne, çocuklara yeni bir tiyatro deneyimi sunuyor! Tarihsel bir konu anlatırken aynı zamanda çocuklara seçim kartlarıyla oyuna yönlendirme yapma özgürlüğü tanıyor."Elinizde var bir seçim kartı, sonuçlara göre değişecek oyunun devamı!"

Yazan-Yöneten: Miray Erdoğan

Koreografi: Ayşe Taşyar

Müzik: Ece Naz Özonar

Dekor Tasarım: Aygül İleri

Işık Tasarım: Batuhan Sezer

Kostüm Uygulama: Nergiz Kural

Afiş Tasarım: Eren Erdoğan

Oyuncular: Erdem Tanır, Zeynep Yavuz, Nil Gül, Harun Esen

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - DT Mecidiyeköy Büyük Sahnesi

Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına "Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme" sayfasından ulaşabilirsiniz.

- Tüm yaş grupları bilete tabidir.  4 yaş üzeri çocuklar için uygundur.

- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

- Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.

- Covid 19 tedbirleri kapsamında etkinliğe katılacak katılımcıların aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü