Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Peluş Amca'nın Oyuncak Makinesi

    • Çocuk Oyunu

    Peluş Amca'nın Oyuncak Makinesi

    - Çocuk oyunu - 55’ - Danslı- Şarkılı  

    - Maskotsuz- Çocuk Aklı Danışmanı Onaylı - İnteraktif

    Çocuklar tarafından bir kenara atılmış, artık oynanmayan oyuncakları izin almadan alarak yeniden üreten bir makineye sahip olan Peluş amca, yalnızca bir oyuncağı olan Boncuk’un oyuncağını asla bırakmaması ile bir çıkmaza düşer. Boncuk’un kardeşi Minik ve Peluş amcanın yardımcısı Dedektif Kocaman’ın planları ile bu çıkmaz sevgi ve paylaşma ile çözülecektir.
     

    Yapım : Peripeti Yapım 

    Yazan-Yöneten: Efe Yeşilay

    Oyuncular: Kübra Yeşilay, Anıl Yülek, Onur Gökhan Dost, Efe Yeşilay 

    Özgün Müzik: Önder Helvacıoğlu

    Çocuk Aklı Danışmanı: Merve Akar Kanmaz

    Dekor Tasarımı: İlhan Topaloğlu

    Kostüm Tasarımı: Kübra Yeşilay

    Koreografi: Kübra Yeşilay

    Işık-ses tasarımı: Ufuk Serbest

    Görsel Tasarım: Bizi De Çeksene

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü