Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Peter Pan.

    18 Şubat Cumartesi - 18 Mart 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Peter Pan

    Yaş Sınırı : 3+ 

    Süre: 45 dakika

    "Dünyamıza uzak ve masalsı bir diyardan gelen iki afacan ziyaretçi, tesadüfen girdikleri evde yaşayan küçük bir kızın hayatına dokunmak üzeredir.Yaramaz kahramanlardan biri, Peter Pan adında, periler ve deniz kızlarıyla yaşayan ve kanatları olmadan uçabilen sevimli bir çocuktur.Yetişkin olmayı arkadaşlarından ayrılmamak için reddeden Peter, on üç yaşından sonra büyümeyi bırakmış, günlerini oyun ve macerayla geçirmeyi seçmiştir. Bunda da oldukça başarılıdır! İşte bugünlerden birinde, en yakın arkadaşı, küçük bir peri olan Tinkerbell ile oynarlarken, Wendy adında hayalperest bir kızla yolları kesişir. Wendy için epeyce korkutucu olan bu ilk karşılaşma, yerini once şaşkınlığa, sonra da coşku ve hayranlığa bırakacaktır. En büyük hayalinin gerçekleşebileceğini öğrenen Wendy, kendisini hiç beklemediği bir serüveninin içinde bulur.Ama bu serüvende, işler beklendiği gibi kusursuz gitmeyecektir.Tinkerbell’in Wendy ile Peter Pan’ınarkadaşlığını kıskanması ve bu huzursuzluğunu Wendy’ye yansıtması, Peter Pan’ın öfkesini üzerine çekecektir.Kendini dışlanmış ve haksızlığa uğramış hisseden Tinkerbell, üçünü de tehlikeye atma pahasına, diyarda Peter Pan’ın tek düşmanı olan KaptanKanca ile işbirliğine gider. Kahramanlarımız kendilerini bu durumdan kurtarabilecekmidir? Yara alan arkadaşlıklarını tekrar onarabileceklermidir? Fantastik bir macerayı anlatan bu hikayede, birbirimize karşı daha anlayışlı olabilmeyi, affedebilmeyi ve dostluğun değerini öğrenecek, hayallerimizden vazgeçmediğimizde, eninde sonunda gerçeğe dönüşeceklerini göreceğiz."

    Yazan : Ezgi Sonay Yıldırım
    Yöneten : Uğurcan Güngör
    Oyuncular : Burak Cankurtaran , Ceylin Kahya , Deniz Gürkan , Hira Ogeday Erkut , Gül Su Okur
    Çocuk Psikiyatristi : Doç. Dr. Canan Tanıdır
    Dramaturg : Alper Rusçuk
    Kostüm Tasarım : Nuray Yürek
    Işık Tasarım : Hakan Özipek
    Afiş Tasarım : Gökhan Hatunoğlu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Bakırköy Sahne 74
    İstanbul Avrupa - Besa Sahne Cevahir Salon B
    İstanbul Avrupa - Mall Of İstanbul Moi Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Peter Pan. Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaPeter Pan. İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresBakırköy Sahne 74
    134,50 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBakırköy Sahne 74
    134,50 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBesa Sahne Cevahir Salon B
    134,50 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMall Of İstanbul Moi Sahne
    134,50 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMall Of İstanbul Moi Sahne
    134,50 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü