Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Wendy ve Peter Pan

    • Çocuk Oyunu

    Wendy ve Peter Pan​ (ODTÜ Oyuncuları)

    Yaş Sınırı: 7+

    23 Nisan seansı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak gerçekleşecektir.

    Not: Ramazan ayına özel oyunlarımız ücretsizdir.

    Wendy sıkıcı bir hayata sahip, özellikle babası tarafından kurallarla büyütülen bir çocuktur. Peter Pan gelince ise hayatı tamamen değişir. Onunla birlikte Neverland'e uçar ve birbirinden farklı maceralar yaşar. Fakat bu maceraları yaşarken yavaş yavaş hafızasının gittiğini, geçmişini ve ailesini unutmaya başladığını fark eder. Tüm bunlar olurken de Neverland'de Peter Pan'in azılı düşmanı Kaptan Hook Peter Pan'e hain bir pusu kurup onu yaralar ve Neverland'e korkunç bir kaos hakim olur. Bunu çözebilecek tek bir kişi vardır; Wendy. Wendy Neverland'in en bilge karakterlerinden olan Timsah'ın yardımıyla Neverland'i eski haline getirir ve sonunda eve dönmeye karar verir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü