Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pijamaskeliler,

    Bitlis Yolu Üzeri Sanayi Bitişiği / Muş 12 Şubat Pazar - 12 Şubat 2023 Pazar
    50 dakika
    • Tiyatro

    Pijamaskeliler

    Yaş: 3-10 yaş arası için uygundur.

    Süre: 50 dk.

    En sevilen en popüler çizgi dizilerden Pijamaskeliler, sahnede bir tiyatro oyunu ile hayat buluyor! Ünlü çizgi dizi, yepyeni bir macera ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kayıp oyuncakların esrarını çözerken, eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı olaylar da maceraya eşlik ediyor. Bu olağanüstü müzikali sakın kaçırmayın !

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Muş - Muş İl Kültür Merkezi

    *BİLETİNİAL ile Bilet alan seyircilerimze tiyatromuz tarafından ön bölüm koltuklardan yer ayrılmaktadır. "Atama Sistemi" ile bilet aldığınız sıraya göre NUMARALI olarak KOLTUK ayrılması tiyatromuz tarafından yapılmaktadır. Aldığınız "BİLET"in ekran görüntüsünü salon giriş görevlesine GÖSTEREREK, sizlere ayrılmış koltuk numaranızı/numaralarınız öğrenebilirsiniz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Pijamaskeliler, Biletleri ve Fiyatları

    MuşPijamaskeliler, Muş Biletleri

    AdresMuş İl Kültür Merkezi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMuş İl Kültür Merkezi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMuş İl Kültür Merkezi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü