Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pijamaskeliler .

    25 Şubat Cumartesi - 04 Mart 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Pijamaskeliler

    Yaş Sınırı: 0 - 2 yaş arası ücretsizdir/ 2 - 12 yaş arası için uygundur.

    Süre: 40 dakika 

    En sevilen en popüler çizgi dizilerden Pijamaskeliler sahnede bir tiyatro oyunu ile hayat buluyor! Ünlü çizgi dizi,  yepyeni bir macera ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kayıp oyuncakların esrarını çözerken, eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı olaylar da maceraya eşlik ediyor. Bu olağanüstü müzikali sakın kaçırmayın!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Gaziantep - Zeugma Müzesi Poseidon Salonu
    Malatya - Malatya İl Kongre KM Kemal Sunal Salonu
    Adana - Adana Orhan Kemal Kültür Merkezi Çukurova

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Pijamaskeliler . Biletleri ve Fiyatları

    AdanaPijamaskeliler . Adana Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    GaziantepPijamaskeliler . Gaziantep Biletleri

    AdresZeugma Müzesi Poseidon Salonu
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    MalatyaPijamaskeliler . Malatya Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü