Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Piknik Ailesi Ormanda

    • Çocuk Oyunu

    Piknik Aİlesi Ormanda

    Etkinlikte yaş sınırı bulunmamaktadır.

    Oyunda, pikniğe gelen bir ailenin çevreyi kirleterek ve gürültü yaparak ormanda yaşayan hayvanların (Aslan, Timsah, Tavşan, Kurbağa, Köpek, Sincap) yaşam kalitelerini nasıl düşürdükleri üzerine vurgu yapılmaktadır. Ormanda yaşayan canlılar, bu aileye seyircilerin de yardımıyla bir ders verirler. Oyun sonunda, piknik ailesi; yaptıkları yanlışı anlayarak, ormanda yaşayan hayvanlardan özür diler ve bir daha böyle davranmayacakları, çevreyi koruyacakları, çöplerini çöp kutusuna atacakları ve gürültü yapmayacakları üzerine söz verirler. Bunun üzerine ormanda yaşayan hayvanlarla barışan piknik ailesi, onlarla dans ederek şarkılarını söylerler. Müzikli, danslı, eğlenceli ve eğitici çocuk oyunu “Piknik Ailesi Ormanda” T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla sahnelenmektedir.

    Yazan: Ünal PEKEL

    Yöneten: Erdinç ÖCAL

    Reji Ast.: Ayça KARTAL

    Sahne Amiri: Ercan ATEŞ – Melek YEŞİLKAYA

    Müzik: Zeyneb TÜRKOĞLU

    Oyuncular: Abdulbaki DURSUN, Adem KAPLAN, Ayça KARTAL, Batuhan KARADAŞ, Edanur ÇİÇEK, Ercan ATEŞ, Fatih TÜRKAN, Fatma Cansu TÜRK, Fırat GÜNDÜZ, Gülşah KURU, Kübra ATLI, Melek YEŞİLKAYA, Mikail ARTAN, Muhammet İkbal ONUR, Sema ULUÇAY, Şevval TÖREN, Yeter YANALAK, Yusuf ÖZTÜRK, Zozan KARDAŞ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü