Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pinokyo Cennet Panayırında

    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu Ankara Eryaman Göksu Parkı 27 Temmuz 2022 Çarşamba
    • Tiyatro

    Pinokyo Cennet Panayırında

    Marangoz Geppetto nun Dileğiyle canlanan Pinokyo nun insan olma cabası ile birlikte  dışlanan çocukların nasıl hatalar yapabileceğine vurgu yaptığımız oyunumuzda; Pinokyo okulda dışlanmasının ardından bir hata yaparak  Baron Varius'un cennet panayırına  katılmaya karar verir. Cennet panayırı zamanın çok hızlı aktığı  herşeyin  çocukların istediği gibi ilerlediği bir ortam sunmaktadır cocuklara  ama her şeyin göründüğü gibi olmadığını çok yakında  anlayacaklardır.

    Yazan: Göksel Yıldırım
    Yöneten: Fırat Meriç Kızıloğlu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü