Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pinokyo .

    25 Aralık 2022 Pazar
    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Pinokyo

    Yaş: 4+
    Süre: 50 dk

    Dünya çocuk edebiyatının başyapıtlarından… Carlo Collodi’nin yüz yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanında bütün zamanların en bilinen ve sevilen yapıtıdır. Gepetto Usta’nın gerçek çocuk özlemiyle yaptığı tahta kukla Pinokyo, Mavi Peri’nin sihri ile dans edip, şarkı söyleyebilen bir kuklaya dönüşür. Pinokyo yalan söylemez ve erdemli bir çocuk olursa gerçek çocuğa dönüşecektir. Pinokyo hiç bilmediği hayatın içinde nelerle karşılaşacak dersiniz?

    Uyarlayan ve Yöneten: Eray Soykan
    Oyuncular; Bilge Eylem Özgür, Elif Soykan, Emre Yaşa, Furkan Yıldırım, Rengim Beliz Kocatürk, Ufuk Durmaz
    Müzik Direktörü: Ali Likoğlu
    Işık: Eda Çelik

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Kafa Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Pinokyo . Biletleri ve Fiyatları

    BursaPinokyo . Bursa Biletleri

    AdresKafa Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü