Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Pinokyo .

    Pinokyo .

    50 dakika
    • Çocuk Tiyatrosu

    Pinokyo

    Pinokyo masalının uyarlaması olan oyunumuzda Gepetto Usta "Pinokyo" adında bir kukla bir yapar. Yalnız bu kuklanın çok önemli bir özelliği vardır.  kullanın yalan söylediğinde Yaramazlık yaptığında ve yalan söylediğinde burnu uzamaktadır. Kurnaz Tilki ve Kedi onu kandırıp meteliklerini çalar. Bu durumu öğrenen Masal Perisi duruma müdahale eder. Pinokyo Palyaço yardımı ile kurtulur ve gerçek bir çocuk olmak için çalışır. Pinokyo ve dostlarının macerasını merak eden tüm tiyatro severleri oyunumuza bekleriz.

    Maskotlu (Animasyon) Bir Gösteri Değildir. Birebir oyuncular tarafından sergilenen "kostümlü-müzikli-dekorlu" interaktif bir tiyatro gösterisidir.

    *Yaş sınırı bulunmamaktadır, 2 yaş ve üzeri tüm seyirciler bilete tabiidir.

    Sevgili Seyirciler; bazı salonlarda koltuk numara sistemi bulunmamaktadır. Bu salonlarda sergilenecek gösterilerimiz için "Biletinial" üzerinden bilet alan misafirlerimize ön sıralardan koltuk ayrılmaktadır. İyi Seyirler.

    Eser: Carlo Collodi
    Uyarlayan: Hamza Ölmez
    Yöneten: Mustafa Ölmez
    Müzik: Yasin Sağkal
    Işık: Özgün Yenier
    Genel Koordinatör: Büşra Aslan


    Oyuncular:
    Gamze Çevik
    Hüseyin Güllü
    Dilara Ulubaş
    Erkan Edremit
    Yasin Sağkal
    Sena Çağşırlı
    Mustafa Ölmez

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu