Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Pırtlatan Bal.

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Pırtlatan Bal

    Süre: 40 Dk.

    Yaş Sınırı: 2+

    Bilinmeyen bir zamanda, bilinmeyen bir kasabada cimri bir kadının sebep olduğu gizemli bir olayı çözmeye çalışan kasaba halkının, komik ve tuhaf maceralarını izlemeye davetlisiniz. 
    Paylaşmanın, birlik olmanın önemini eğlenirken öğreten usta yazar Aziz Nesin uyarlaması sizleri bekliyor!

    Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    Yazan: Aziz Nesin
    Uyarlayan: Kerem Yalçın
    Yöneten: Mert Bulut
    Canlı Müzik: Mert Bulut
    Oynayanlar: Hilal Vitaş, Çağla Engin, Mert Bulut, Merve Aslan Özdemir, Hazal Zengin
    Afiş Tasarım : Pınar Başol
     

    Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü