Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Poffy ile Can'ın Maceraları

    Poffy ile Can'ın Maceraları

    30 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Poffy ile Can'ın Maceraları

    Yaş Sınırı: 4+
    Süre: 30 dk.

    Poffy ile Can ailesiyle birlikte ormana pikniğe gitmiştir. Bir süre ailesinin olduğu bölgeden izin alarak biraz uzaklaşırlar. Özellikle Poffy, ormandaki çiçeklerin güzelliğini görünce çok heyecanlanır. O sırada Poffy annesinin hediye ettiği ve en sevdiği oyuncaksını kaybeder. oyuncakyı ararlarken sıradışı bir misket bulurlar. Hayali kahraman Ormanların Efendisi Lord Sparrow onları görünce macera dolu sürpriz oyunlar hazırlar. Poffy ile Can bu oyunları akıllarını ve sezgilerini kullanarak geçer. Sonunda Poffy oyuncaksını kazanır. Ayrıca “hayatta en değerli şeyin sevgi olduğunu belirten” gizli hazineyi de kazanmış olurlar. Ayrıca oyunun sonunda hayal ürünü olan her şeyin bir rüya olduğu anlaşılır ve böylece gerçeklik ile olan bağlantı sağlam bir zemine oturtulur.

    KAZANIM

    Araştırmacı ruhun oluşturulması ve bu konuda teşvik edici yönlendirme yapılması
    Hayal gücünün genişlemesi sağlanması ve estetik açıdan uygun sanatsal aktivitelerle bu ihtiyacın karşılanması
    Doğa sevgisi aşılanması
    Bilgi edinmenin, pozitif bilimler ile ilgili öğrenme sürecinin sıkıcı olmadığının gösterilmesi ve keyifli öğrenme süreci yaşatılması
    Dostluk, sevgi, empati, yardımlaşma, incelik gibi özelliklerin kazandırılması
    Heyecan unsuru kullanılarak çocukların seyir zevki yüksek sanatsal bir yapımla keyifli vakit geçirmesi sağlanması

    Yazan-Yöneten: Metehan Budak
    Oyuncular: Gülsima Cangül, Metehan Budak
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu