Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Poplin ve Baykuş Uçmayı Nasıl Öğrendiler?

    Büyükesat Mah. Uğur Mumcu Caddesi 87/2 GOP Çankaya Ankara 12 Şubat Pazar - 25 Şubat 2023 Cumartesi
    30 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Poplin ve Baykuş Uçmayı Nasıl Öğrendiler?

    Tür: Çocuk Oyunu

    Oyun Süresi: 1 perde- 30 dakika

    Yaş Sınırı : 6+

    Poplin her gün hayallere dalan, birbirinden renkli ve uçuk kaçık tasarımlar yapıp onları kasaba halkının beğenisine sunan bir terzidir. Baykuş ise tıpkı ataları gibi uçmak isteyen ve bunun için bir mekanizma tasarlamak üzere en iyi fikri bulmayı bekleyen bir mucittir. Poplin, bir zamanlar terk ettiği kasabasına geri döndüğünde, Baykuş ile karşılaşır. İkili, onları derinden etkileyen bir maceraya atılırlar.

    Tiyatro Ciddibazlar kimdir?

    Ciddibazlar, Türk tiyatrosunun kökenlerinden beslenen ve tiyatronun her alanında; tasarımdan rejiye, oyunculuktan oyun yazarlığına kadar geniş bir yelpazede kendilerini geliştirmeye adayan bir ekiptir. Tecrübe sahibi tiyatrocuları ve halihazırda eğitimine devam eden genç tiyatrocu adayları ile birlikteliğe inanan, birbirini geliştiren çağdaş bir topluluk olan Ciddibazlar, yeni sezonda ortaoyunu ve kara komedi türündeki yetişkin oyunlarının yanı sıra çocuk oyunlarıyla da tiyatro seyircisiyle buluşmayı hedeflemektedir.

    Ekip Adı: Tiyatro Ciddibazlar
    Yazan ve Yöneten: Batuhan YALÇIN
    Dekor ve Kostüm Tasarımı: Sıla KENAR
    Müzik: Cem DEĞİRMEN
    Proje-Uygulama: Ciddibazlar Ekip
    Reji Asistanı: Ediz DEMİRCAN
    Işık Kumanda: Yağmur YELKUVAN
    Kondüvit: Yağmur DEMİR
    Dekor Sorumlusu: Doğa PATIR
    Sahne Amiri: Mucteba MURTAZAOĞLU
    Kostüm Sorumlusu: Aykut KUZU

    OYUNCULAR: Elif DEMİR, Tutku Lâl DEMİRCİ

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Luu Sahne - Luu Sanat Kumpanyası

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Poplin ve Baykuş Uçmayı Nasıl Öğrendiler? Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraPoplin ve Baykuş Uçmayı Nasıl Öğrendiler? Ankara Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresLuu Sahne - Luu Sanat Kumpanyası
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü