Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Prima Facie

    Gaziantep - GAÜN Atatürk Kültür Sahnesi 24 Ekim 2022 Pazartesi
    75 dakika
    • Tiyatro

    Prima Facie

    Süre : 75 dk.

    Yaş sınırı : 16+

    3. GAZİŞEHİR TİYATRO FESTİVALİ

    “Bugünün kazananı yarının kaybedeni olabilir.”

    Tessa kültürlü, genç ve işinde çok iyi bir avukattır. İşçi sınıfı bir aileden gelip, tırnaklarıyla kazıya kazıya “oyunun”zirvesine çıkmıştır. Kovuşturur, çapraz sorgular ve kazanır.. Ancak beklenmedik bir olayla, kendisini bir anda eşikte, hukukun “erkek” gücü, ispat yükü ve ahlaki ayrımlarla boğuşurken bulur.

    Suzie Miller’ın ödüllü oyunu Prima Facie, seyircileri duygu, mantık ve deneyimlerimizin “oyunun” kurallarıyla çatışıp çelişmesinin merkezine, hukuk sistemine davet ediyor.Yüzyıllar önce inşa edilen “erkek” yasaların artık değişmek zorunda olduğunu bize kendi hikayesi üzerinden anlatıyor.

    Yazar: Suzie Miller

    Çevirmen: Nazlı Gözde Yolcu

    Yönetmen: Hakan Atalay

    Oynayan: Olcay Yusufoğlu

    Yapımcı: Çağrı Çetin

    Yardımcı Yönetmen: Seray Akülker

    Yönetmen Yardımcısı: Semih Değirmenci

    Asistan: Senem Berfin Batun

    Işık Tasarım: Ayşe Sedef Ayter

    Afiş Tasarım: Sefa Pala

    Ses-Müzik Tasarım: Katia Merdinoğlu

    Dijital Görsel Tasarım: Hazal Isabelle  Hanquet

    Mapping: Nargiz Mammadli

    Dekor-Kostüm Tasarım: Tiyatro -16

    Prodüksiyon: Tiyatro -16

    Medya Sponsoru : Kafa Radyo

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Gaziantep - GAÜN Atatürk Kültür Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü