Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Puro ile Leyla – Fareler Tiyatrosu, Tiyatro 1112 Garaj

    Kavaklıdere Mahallesi Esat Caddesi No: 28/A Çankaya, Ankara 01 Şubat Çarşamba - 18 Şubat 2023 Cumartesi
    • Dram

    Puro ile Leyla – Fareler Tiyatrosu, Tiyatro 1112 Garaj

    Bir sefaletin aşka doğan yüzünü görmek bize biraz umut olur mu? Bir gün var bir gün yok hayatlar parçalanırken tiyatro hep aydınlıktır. Karanlığı delip geçen güçlü bir ışık tıpkı Puro ile Leyla’nın umudunda yeşeren toprak gibi bizde de yeşerir umarım. Bir varmış bir yokmuş bir memleketin kuklaları olmaktan kaçan herkes için Puro ile Leyla bir nefes olacaktır. Tiyatro benim kaderim tıpkı sizlerin de kaderi olduğu gibi. Gülen ve ağlayan yüzler günlere yağmur gibi düşerken tiyatro bize güneş, ışık ve aydınlık olmaya devam etsin.

    Yazan: Özge Paksoy

    Yöneten: Aylin Saraç

    Yönetmen Yardımcısı: Onur Arpacukuru, Alperen Başkaya

    Oyuncular: Aylin Saraç&Onur Gazdağ

    Makyaj Tasarımı: Oya Kadriye Polat

    Dekor tasarımı: Güven Gazdağ

    Işık&ses tasarımı:  İsmail Suat Öztürk

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Aralık Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Puro ile Leyla – Fareler Tiyatrosu, Tiyatro 1112 Garaj Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraPuro ile Leyla – Fareler Tiyatrosu, Tiyatro 1112 Garaj Ankara Biletleri

    AdresAralık Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAralık Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAralık Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü