Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Radyo-yu Hümayun.

    Radyo-yu Hümayun.

    130 dakika
    • Müzikal

    Radyo-yu Hümayun

    Süre: 2 perde, 130 dk.

    Yaş Sınırı: 9 yaş üzeri için uygundur.

    Birbirinin tam zıttı olan Hayri ve Hayrunnisa kardeşler, 1.Dünya Savaşı arifesinde, İstanbul’da, babalarından kalma konaklarında, kalfaları Efser’le mütevazı bir hayat sürmektedirler. Saraydaki İşinden kovulan hatta bir daha Beşiktaş’a bile girmesi yasaklanan Hayri yüzünden zora giren hayatlarına, Mehmet ve Kenan kardeşlerin dâhil olmasıyla başlayan radyo icat etme çabaları ve işin içine aşk da karışınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Hayri’nin tek muradı Padişahın torunu Şahver Hanım olsa da, hepsinin ortak bir hayali vardır. Belki Radyo-yu Hümayun’u kurup beni başına geçirirler, Radyo-yu Hümayun paşası olurum.

    Yazar: Özlem Lale

    Yönetmen : A.Emrah Özdilek

    Dramaturg: Bülent Reisoğlu

    Işık Tasarım: Zafer Bozdağ

    Dekor : Murat Çavuş -Cemal Arslan

    Müzik: Ayşe Türkmen-Zafer Bozdağ

    Orkestra: OBB Kent Orkestrası

    Reji Asistanı: Ömer Temiz - Duygu Yılmaz

    Işık Kumanda: İmdat Akyıldız

    Ses – Efekt Kondüvit: Hüseyin Aydın

    Sahne Amiri: Cemal Arslan - Emrullah Yazıcı

    Kostüm Sorumlusu : Doğukan Ekinci-Gamze Gül Kabadaş-Zeynep Karagöz

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu