Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Re-Medea

    Kızılay, Menekşe-1 Sk. 8/A, 06420 Çankaya/Ankara 14 Şubat 2023 Salı
    • Tiyatro

    Re-Medea

    Antik Yunan mitolojisinin en önemlilerinden biri olan Argonotlar efsanesinde Iason’a aşık olup milletinin mirası olan altın postu çalan ve aşkına veren, Medea adlı Gürcü prensesinin hikayesiyle karşılaşırız. Euripides bu enteresan karakteri alıp tiyatro sahnesine taşımış ve bize onun içindeki canavarı bir kez daha göstermişti…

    Öyle miydi?

    Medea bir canavar mıydı?

    “Ben Medea!

    İşte suçlarımı tek tek döküyorum ortaya! Sizler de duyun ey insanlar!

    Ben ne vahşiymişim!

    Ben ne kötü!

    Ben sadece aşık bir kadındım.

    Aşkı için her şeyi yapan!”

    Uluslarası festivallerde ülkemizi birçok temsil edip, büyük beğeni toplayan Tiyatro Libra ve kendi alanında uluslararsı üne sahip olan The Dance Company’nin ortak üretimi olan Re-Meda Kadri Özcan tarafından yazıp yönetidi. Galip Emre tarafından Koreografisi ve Özgün müzikleri üretilen Re-Medea’yı ünlü dansçı Deniz Alp canlandırıyor. Karakter seslendirmesi ise Başak Anat Özcan’a ait.

    Yazan- Yönetmen: Kadri Özcan
    Koreografi – Özgün Müzik: Galip Emre
    Oyuncu: Deniz Alp
    Seslendiren: Başak Anat Özcan
    Işık Tasarımı: Zekai Göksu
    Dekor Tasarımı: Tamer Gören
    Sinevizyon: Özkan Sezer
    Makyaj: Dr. Yeşim Arsoy
    Yön. Yardımcısı: Yağmur Uzun Demirci
    Kast: Büşra Yetkin
    Kostüm Tasarım: Melisa Çilli

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Yeni Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Re-Medea Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraRe-Medea Ankara Biletleri

    AdresAnkara Yeni Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü